Atpakaļ uz forumu | Pievienot komentāru
  1 2 Nākamā >> 
Kam derigs?
Autors Komentārs
2013.12.11. 14:17:29
Kadam darbam dons kihots butu piemerotaks, es esmu tas tips, man skiet kad ar makslu, bet tadu darbu maizi nenopelnisi.
Rakstiet doni kihoti ar ko jus nodarbojieties.
Aivis
Humānists(Dostojevskis)
2013.12.11. 15:27:27
Lai sanāktu labi, darbam ir jāpatīk, tad arī nauda part o nāks un ja nenāks daudz, tad vienalga būsi laimīgs, jo dari to kas patīk Donam kihotam darbs, kur jāizpēta lietas un mainās uzdevumi un visu laiku kaut ko jaunu var atrast..piemēram, izmeklētājs, zinātnieks(risks, tiklīdz visu izpētīs, kļūs garlaicīgi), jomas patiesībā dažādas un tās nosaka psihosofija. Bet pēc socionikas galvenās ir augstāk minetās pazīmes.
2013.12.11. 22:54:42
Socionika nav pelnījusi, ka to pazemo kaut kāds zemākas kvalitātes līdzīgs izstrādājums. Līdzīgi kā darba attiecībās Humānists mācīs Robespjēru loģikā!

Ieteicamās profesijas nosaka psihosofija - labāk tad uzreiz pateikt - daro to, kas interesē, patīk un sanāk! Būs tas pats tikai bez socionikas pazemošanas.
2013.12.12. 09:59:49
Psihosofijas vienīgā jēga - aizbāzt socionikas robus?
Tāpēc jau Elvim tā psihosofija tik ļoti patīk. Visus negludumus un neatbilstības nodzēš, un viss pēkšņi ideāli atbilst un izskaidrots. Turklāt vēl tā ir pievilcīga tāpēc, ka nav nekāda īpašā galvas lauzīšana, kā tas parasti ir socionikā - esi tas, pēc kā izskaties!

Pseidorisinājums.

Vesela virkne cilvēku negrib atzīt socionikas problēmas un meklēt tām īstus risinājumus, bet tā vietā izvēlās vieglāku ceļu - izvairīšanos, atrunas un šķietamus risinājumus.

Tāpat kā mana vecmāmiņa - neko nesaprata no meteoroloģijas, bet skaidrojums bija vienkāršs - debesīs ir lietus aizbildnis, svētais tāds un tāds! Tāpēc līst lieus. Elementāri. Tie, kam galva ir uz pleciem, paši sapratīs, ka citas atbildes nav jāmeklē! Šī izskaidro visu.

2013.12.12. 10:13:10
Un tiem, kas saka, ka psihosofiju neizdomāja Elvis, ka tā pati izplatās Krievijā, lai vai ko teiktu - psihosofijas sērgu Latvijā tomēr ir ievazājis tieši viņš, un panācis viņš to ir ar savu harizmu un Līvijas atbalstu, jo visi no sākuma pret to izturējās diezgan atturīgi un rezervēti, lai neteiktu, ka vairumā gadījumu pat skeptiski. Vienkārši tas, ka alternatīvas meklēšana socionikas robu lāpīšanai ievelkas, bija laba augsne, lai šis pseidorisinājums tomēr īedzīvotos daļā socionikas interesentu.
Aivis
Humānists(Dostojevskis)
2013.12.12. 13:22:49
Neatkarīgi no socionikas. Cilvēks ar 4to fiziku..nebūs sportists, jo viņam sports kā tāds neinteresēs un visdrīzāk jau skolas laikā bastos fizkultūras.
Cilvēks ar 4 loģiku, pat Maksims, Gabēns, nebūs ekonomikas analītiķis un cilvēks, kurš uzrbsies mājās pie datora dažādās sistēmās.
Cilvēks ar 1 fiziku būs kalējs, bet ar 3šo juvelieris utt. Kā arī tas vai patīk mīlēties ar "kalēju" vai "juvelieri" arī ir svarīgs faktors attiecībās, bet socionika to nepaskaidro. Šeit visu nerakstīšu.

Tādēļ Garin piesakies FB grupā Socionikas Klubs jautā tur un nāc uz sanākšanām ja tas viss interesē.

Jebkuram, arī gudriem un talantīgiem uz paplātes neko nepienes, kļūdas tiek radītas, lai katrs pats meklētu atbildes, atrastu tās un savu īsto būtību. Un katram tā ir sava..vienam socionika, vienam psihosofika, vienam abas kopā..kādam jogas kāds novirziens, citam sports, citam kāds cits interešuu pulciņš utt.
2013.12.12. 14:56:02
[Izvairīšanās, atrunas un šķietami risinājumi]

Tieši par seksuālo saderību - socionika ļoti spilgti un precīzi pasaka:
www.lyubi.ru/socion20.php

Manuprāt, socionisko kvadru vērtības seksā dod daudz spēcīgāku ieguldījumu, nekā iespējamie pseidorisinājumi. Turkāt ar duālu ir tā, ka paliek aizvien interesantāk! Un īpaši nevar apnikt, jo aizvien atrodas kas tāds, ar ko partneris pārsteidz, būtībā viņš ir neizzināms! Protams, tikai tad, ja šīs attiecības izdodas izveidot - ja izdodas izveidot savienojumu uz tev pilnīgi svešo pasauli.
2013.12.12. 14:57:45
Psihosofija iet paralēli socionikai, kopē to, tikai zemākā kvalitātē un ar vājāku efektu - psihotips ir kāda cita sociotipa ēna.

Žēl, ka socionikas robus nemēģina aizbāzt ar kaut ko sakarīgāku, piemēram, to pašu fenotipoloģiju
Aivis
Humānists(Dostojevskis)
2013.12.12. 16:05:04
Tā ir un uz šo: "ja izdodas" arī daļēji atbild psihosofija. Kā jau teicu piemēru par kalēju un juvelieri..tādi ir jebkura sociotipa ietvaros. Kā arī ir ļoti svarīga emocionālā saderība jeb psihosofiskā emocija, loģika jeb komunikācija un griba jeb lēmumu pieņemšanas mehānisms.
Un tikai ja tas viss sakrīt arī notiek tas, ja izdodas izveidot..pretējā gadījumā socioniski saderīgais būs un paliks nesasniedzams kosmonauts, kuru nevar izprast un kurš krīt uz nerviem.

Fenotipoloģijai ir korelācija ar psihosofiju (atšķirībā no sicionikas, par psihosofisko tipu jau var būt nojausmas pēc cilvēka izskata), tiesa tas vēl nav izpētīts, bet par cik fenotipoloģiju zinu jau pasen, tad mācoties psihosofiju ir acīm redzamas līdzības. Tiesa tas nav izpētīts un ja ir kādam entuziasms..ir brīvs lauciņš ko pētīt un darboties.
2013.12.12. 19:03:51
Ja jau pēc vienas tipoloģijas duālais ir teju nesasniedzams kosmonauts, vajag arī, lai pēc otras tipoloģijas viņš būtu pilnīgi atšķirīgs? Lai viņš būtu pavisam no citas galaktikas un tad būs tas lielais klikšķis?
Aivis
Humānists(Dostojevskis)
2013.12.13. 00:53:01
Primārais klikšķis attiecībās ir dēļ psihosofijas saderības, socioniku jūt mazliet vēlāk.

Man tiem paziņām, kuri ilgstoši ir kopā, visi ir duālie pēc psihosofijas. Ideāli jau, protams, nevienam neiet, bet ja sader Fizika - fizioloģija jeb seksuālā pasaule, emocija - emocionālā pasaule, loģika - domu apmaiņa, komunikācija, griba - darbu dalīšana, tad sociotipa atbilstība ir otršķirīga un ļoti labi kopā ir gan ar aktivatoru, gan duālo, gan mirāžnieku.
2013.12.15. 16:24:00
Tik tālu jau esam nonākuši
2013.12.15. 17:13:07
Ja saprot duālo attiecību būtību, tad nav vajadzības meklēt attaisnojumus, kāpēc varbūt ne ar visiem (vai precīzāk būtu teikt - ne visiem) duālās attiecības izveidojas! Duālie netiek pasniegti uz paplātes jau gatavā veidā. Dualizācija ir process, kurā abi pakāpeniski pārņem otra ieradumus un domāšanu, un kļūst aizvien līdzīgāki. Vienīgie šķēršļi, manuprāt, ir tas, ka nav bijusi duālā pieredze ģimenē, un pats nesaprot, kas viņam īstenībā nepieciešams, kā arī tas, ka cilvēki ir šķietami lielās izvēles sabojāti, nesaprot vairs kādus kritērijus otrā gribēt!

Visādi porno, iepazīšanās saiti, sieviešu žurnāli, ar sieviešu problēmām, un visi ģenerē nepareizu priekštatu par dzīvi! Nav brīnums, ka reāliem cilvēkiem, kuri to sevī uzsūc, nekas nesanāk!

Paskatījos žurnālu Forbes - tur, piemēram, ģenerē ideju, ka līdz 30 gadiem jākļust miljonāram! Bet mans bijušais darba kolēģis tikai brauca parādos, jo uzskatīja, ka līdz 30 gadiem jau nu sapelnīs to miljonu, un visu atdos!
2013.12.15. 17:15:06
Baigais Fail ir tā psihosofija! Vismaz tādā veidā, kā viņu tagad mēģina pasniegt.
Aivis
Humānists(Dostojevskis)
2013.12.16. 18:33:49
Katram sava pieredze, man personīgi, psihosofija liekas svarīgāka.

Socioniskā dualizācijā šādā izpildījumā ir mīts, ilūzija un ir ļoti tāla no patiesības, ja tā būtu tad katrs 16 pretējā dzimuma pārstāve vai pārtāvis būtu īstais, bet dzīvē ne tuvu tā nav un tas ir lielākā mēŗā dēļ psihosofijas.

Bet kā jau teicu, katram sava pieredze un pie tā arī paliksim..
2013.12.17. 20:42:28
Tas, vai partneris ir īstais, visvairāk ir atkarīgs no gēniem, imunsistēmas sarerības - tieši tas ir svarīgākais, lai tiktu ieņemts vislabākais iespējamais pēcnācējs. Dabā ir svarīgākas lietas, nekā raksturu saderība Un ar kādu cenu atnāk tas vēlamais, ir otršķirīgi. Socionika noderīgāka ir pašam indivīdam, lai varētu komfortabli savu pēcnācēju radīšanas un izaudzināšanas misiju paveikt. Bet psihosofiju, laikam, vajag pirmajam iespaidam un gadījuma sakariem

Ārprāts, kā Elvis visu sačakarējis. Sajūta tāda, ka zaudējam visu, kas sasniegts, un atgriežamies akmens laikmetā! Uga uga uga.

2013.12.17. 22:52:14
Šeit arī, droši vien, savu lomu nospēlēja psihosofiskā saderība:

www.apollo.lv/zinas/magones-burkas-un-venta-vitola-attiecibas-biezi-iejaukusies-policija/627801

wannabe LSE
Padomdevējs(Hakslijs)
2013.12.18. 19:22:51
Intuīcija+loģika=IT. Racionalitātei nav nozīmes šeit, labi ja sakrīt ar kolēģiem. Intra/Extra itkā arī vienalga. Intraverts pats izdomās, extraverts šo to pajautās & pastāstīs citiem
2013.12.18. 21:33:42
Ne tur pievienoji?
2013.12.18. 21:41:36
Kas attiecas uz socioniku - nesanāk ar vienu duālu, otru, trešo... varbūt ceturto, piekto, sesto... Bet, ja nesanāk arī ar septīto, astoto, devīto - tas tomēr kaut ko par cilvēku liecina! Un nevajag vienmēr sevi attaisnot un meklēt atrunas! Pavērtēt sevi vajag. Varbūt problēma ir pašā, nevis socionikā. Muļķīgi sanāk, labu mantu noliegt, sūdu vietā pielikt, tikai dēļ savām problēmām.
  1 2 Nākamā >>